top of page

Arjantin Tango

Tango,ruhunuzun en derinlerinde sakladığınız zarafet, asalet, yaratıcılık ve sanatsal duygularınızı ortaya çıkarmanın en güzel yoludur. Hiçbir söz olmadan kendi kendini ve karşısındakini anlayabilme, tanıyabilme sanatıdır tango. Tanım ve tarifi tam olarak mümkün olamayıp aslında içimizde bilinen, kişiye göre şekillenen ve değişim gösteren bir danstır...

Image by Preillumination SeTh

Daha önce herhangi bir dans veya başka bir eğitiminiz olup olmaması, yaşınız, kilonuz hiç önemli değildir. Tango derslerinde çok eğlenceli bir program ile en temelden çok iyi vakit geçirerek bu dansı hayatınıza katmanız en önemli amacımızdır. Gelin  uzman eğitmenlerimiz ve eğlenceli gruplarımız ile hayatınıza bambaşka bir yön daha katın. 

Başlangıç, orta, ileri seviye dansçılar için,
Haftanın her günü Tango eğitimi

Okulumuzdan ve Tango derslerimizden kareler
 

Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Pratikler

Grup derslerine katılıyorsanız düzenli pratik yapmanız dansınıza önemli katkılar sağlar. Her Pazar günü 17.00 - 20.00 arası yapılan stüdyomuzda yapılan pratiklerimizde ders konularını tekrar edip eğitmenlerimizden yardım alabilirsiniz. Pratiklere katılacak vaktiniz yoksa ya da düzenli bir partner bulamıyorsanız, deneyimli dansçılarla çalışmak istiyorsanız Tango Asistanlarımızla özel pratik yaparak dansınızı daha çok geliştirebilirsiniz.

Özel Dersler

Uzman eğitmenlerimizden ihtiyaç duyduğunuz konulara göre özel ders programı belirlenir. 1 saat süren özel derslerimizde birebir çalışılarak en çok verim alacağınız formatta yapılandırılır. 

Milonga Loca

Her Cuma gecesi 21.00 - 01.00 arasında stüdyomuzun ferah ve şık dekorasyonunda farklı konsept ve DJ'lerle düzenlediğimiz tango gecemize öğrencilerimiz ve şehir dışından birçok dansçı katılmaktadır. Tangonun eğlenceli dünyasında sosyalleşebilir ve farklı dansçılarla dans ederek dansınızı geliştirebilirsiniz.

Seminerler

Uzman eğitmenler tarafından, Spesifik bir konu ve tema zincirinin detaylı olarak incelendiği belirli bir süresi olan paket çalışmalardır. Okulumuz eğitmenlerinin yanı sıra şehir dışından tecrübeli eğitmenlerinin eğitimleri ile dansınız gelişecek ve bakış açınızı değişecek. Katılımın sınırlı olduğu bu çalışmalar için öncesinde ön kayıt yaptırabilirsiniz

bottom of page