top of page

Sık Sorulan Sorular

Hangi Dansa Başlamalıyım?

Bu  tamamen size bağlı. İlginizin ne yönde olduğunu anlamak için pratik saatlerimize katılabilir, devam eden derslerimizi izleyebilir ya da eğitmenlerimizle konuşabilirsiniz.

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Her ay bir ya da birden fazla yeni sınıf açılır. Derslerin kontenjanı olduğundan, kadın/erkek sayısının dengeli olması için yeni sınıflarda ön kayıt gereklidir. Ön kaydı web sitesinden yapabilir, bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Ödeme  yaptığınızda kesin kayıt yapılmış olur. Kesin kayıt yapıldığınızda derslere katılabilirsiniz. Kaçırdığınız dersleri, kartınızın son kullanma tarihi dâhilinde başka bir sınıfta telafi edebilirsiniz.

 

Seviyem Nedir?

Eğer daha önce dans eğitimi almış ve hangi seviyeden devam edeceğinizi bilmiyorsanız, pratik saatlerine gelip, dans edip ve bize danışabilirsiniz.

Partnere ihtiyacım var mı?

Sabit bir partnere ihtiyacınız yok. Dansınızın gelişimi için farklı kişilerle dans etmeniz çok önemli. Bu sebeple derslerde eş değişimi yapıyoruz.

Öğrenmem için ne kadar bir süre gerekli?

Yürüyebilen herkes, dans edebilir. Ama dans öğrenmek kolay değildir. Zamana ve emeğe gereksinim duyar. Haftada 1 gün 1 grup dersi ile dans öğrenmeniz çok uzun zaman alır. Beden farkındalığı ve hareketlerin otonom sinir sistemine girmesi için bol tekrar yapılması gereklidir. Bu sebeple, pratik saatleri ve dans gecelerine de katılmalı, derslerde öğrendiklerinizi tekrar etmelisiniz. Ayrıca, herkesin bireysel ihtiyaçlarına yönelik  özel ders almasını şiddetle tavsiye ederiz.

Derslerde ne giymeliyim?

İlk derslerde, kendinizi rahat hissedeceğiniz herhangi bir kıyafet ve ayakkabı ile derslere katılabilirsiniz. Ama kısa sürede dans ayakkabısı edinmenizi ve dans için uygun kıyafetler seçmenizi öneririz. Bu sizin dans modunu yakalamanızı sağlayacak. Dans ayakkabıları sipariş üzerine yaptırılır. Dans kıyafetleri için de eğitmenlerinizden tavsiye alabilirsiniz.

bottom of page