top of page
1st_dance-copy.jpg

Düğün Dansı

En özel gününüzde muhteşem bir dans ile aşkınızı yansıtmak ve düğününüzü unutulmaz kılmak istemez misiniz? 

Endişelenmenize gerek yok...Yanınızdayız...Gelin bu özel gününüzün ilk dansını birlikte hazırlayalım...

Önceliğimiz sizin en önemli gününüzde, stressiz ve rahat bir şekilde, ilk dansınızı unutulmaz hale getirmek. İşinin uzmanı eğitmenlerimizin size özel olarak hazırlayacağı programlarla potansiyelinizi en iyi şekilde ortaya çıkaracağız ve yıllarca hafızalarda kalacak bir gösteri sunacaksınız.

Size özel, sizi yansıtan doğal görüneceğiniz bir müzik ve dans koreografisi ile kendinizi çok rahat ve hazır hissedecek, düğününüzün tadını çıkaracaksınız.

İlk Dansınız için Profesyonel Tavsiyeler

  • Düğün gününüzde ya da öncesinde damatlık/gelinlik ve o gün giyeceğiniz ayakkabılarla prova almak.

  • Düğün gününüzde müzikten sorumlu olacak dj ile müziğiniz eşliğinde sahneye giriş-çıkış ve müziğin başlaması gereken yer ile ilgili konuşarak prova almak.

  • İlk dansınızın anonsu yapılırken mutlaka pistin boşaltılması gerekir. O nedenle anonsu yapacak kişiyi önceden bilgilendirmelisiniz. Çünkü zaman zaman piste çıkan başka çiftler de olabilmektedir

  • Düğün foto-video çekimini yapan kişileri koreografinizle ilgili bilgilendirmeli ya da eğitmenlerimizle görüştürmeniz, size ilerde tekrar bakabileceğiniz güzel kareler yakalanmasını sağlar.

  • Düğün dansınıza çıkarken doğal olmayı unutmayın… Gülümseyin ve provalarda olduğu gibi dansınızı güzel bir şekilde sergileyin. Dansınızdan başka hiç bir şeyle ilgilenmeyin. Ve bu güzel ilk dansınızı muhteşem bir şekilde ölümsüzleştirin.

Düğün Dansı Paketlerimiz

  •  Düğün dansı 

      Unutulmaz ilk dansınız için seçtiğiniz bir şarkıya size özel hazırlanmış koreografi ile misafirlerinizi                büyülerken romantik bir hikaye yazın...

  • Zeybek dansı

      Düğününüzde eşinizle karşılıklı olarak zeybek oynamanın tadı başkadır. Size özel hazırlanmış bir                Zeybek koreografisi ile duyguları harekete geçirin.

  • Her şey sevdiklerimizle güzel

      Seçeceğiniz herhangi bir şarkıya arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli çalışmalarla keyifli bir koreografi            sizi bekliyor. Siz sevdiklerinizle gelin biz anılarınızı çoğaltalım

Daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon oluşturmak için bizimle iletişime geçin

bottom of page