top of page

Size neler sunuyoruz?

Yeni Başlayanlar için Grup Dersleri

Daha önce dans ile ilgilenmemiş olanlar ve yepyeni bir dünyaya girmek isteyenler için…
Dans edemeyeceğinize düşünüyorsanız, tekrar düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü dans; her yaştan herkesin keyifle ve kolayca öğrenilebileceği ekstra bir eğitime, esnekliğe veya çok yetenekli olmanıza gerek olmayan  genelde düşünülenin aksine, vücudunuzun doğal hareketlerine yön vermenizle ortaya çıkan hem sosyal hem de fiziksel bir aktivitedir. Bize göre yürümeyi bilen ve müziği duyabilen herkes dans edebilir. Elbette ki siz dans edebilir ve dansınızı herkesle paylaşabilirsiniz.

Dans derslerine gelmek için sanılanın aksine bir partnerinizin olmamasında hiç bir sorun yok Çünkü sizin gibi eşi olmadan derslere gelenler var. Ders sırasında eş değiştirmeler de mümkün. Sonuçta, herkesin herkes ile dans etmesini hedeflediğimiz için farklı eşlerle çalışmak çok büyük yardımcı oluyor…


Derslerimiz haftada 1 gün ve 60 dakika olarak yapılır. Bizimle iletişime geçmeniz ve sorularınız varsa onları cevaplayabilmemiz için lütfen form doldurun."Ben dans etmeyi bilmem ki" demeyin Gelin bizimle bir başlangıç yapın...Sizinle iletişime geçebilmemiz için lütfen formu doldurun. 

Orta-İleri Seviye Dersler

Dansın temel eğitimini almış, düzenli bir şekilde pratiklere ve dans gecelerine katılan, dans içindeki olasılıklarını genişletmek ve kendini geliştirmek isteyen kişilere yönelik sınıflarımızdır. Bu sınıfları düşünüyorsanız zaten dans tutkunu olmuşsunuz demektir. Bu derslerde daha az enerjiyle nasıl daha iyi dans edebilir ve nasıl daha estetik durabilirim sorularına değiniyoruz. Bunların yanı sıra kendi vücudunuza uygun dans şeklini keşfetmenizi sağlıyoruz. Danstaki kelime ve harf sayınızı arttırırken derslerdeki bol pratiklerle kas hafızanızın öğrenmesini ve her dansınızda en baştan kendi cümlelerinizi yaratmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. 

Özel Dersler

Özel dersler birebir eğitmenlerimiz ile gerçekleştirilmekte ve isteğinize göre partnerli veya partnersiz yapılabilmektedir. Size uygun saatler göz önünde bulundurularak program yapılır. Temel teknikler ile ilgili sorunlar ortadan kaldırmayı hedefleyen eğitmenin 1 saat boyunca sizinle birebir olarak ilgilendiği derslerdir. Özel derslerle kısa zamanda hızlı gelişim sağlayabilirsiniz. Dans tekniğinizi, müzik uyumunu, yönlendirme ve takip yeteneğinizi  geliştirmek için yapacağınız  özel dersler bireysel istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik olacaktır.

Özel Pratikler

Özel pratikler asistanlarımız ile gerçekleştireceğiniz 1 saat süren çalışmalardır. Özel ders değildir. İyi bir dansçı ile bol bol dans etmeye ve dansınızı geliştirmeye ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda dansınızı geliştireceksiniz.

Hediyelik dersler

Sevgililer günü, doğumgünü, yıl dönümü gibi sizin için özel olan günlerde hediye olarak kullanabileceğiniz, bunun yanı sıra o özel günler için hazırlanabileceğiniz ders kategorimiz. İster sevgililer gününüzde sevgilinize, isterseniz anne babanızın evlilik yıl dönümlerinde, isterseniz de en yakın arakadaşınızla eğlenmek istediğinizde, ister grup derslerine ister özel derslere katılabilirsiniz.

Kurumlara yönelik dersler

Resmi kurumlara ve özel kuruluşlara koreografi hazırlayarak dans gösterisi sunma şansı veriyoruz. Firma etkinlik günleri kapsamında belirli bir zaman önceden başlayarak seçilen şarkıya uygun koreografi oluşturarak derslerimizi yapıyoruz.

Dans Geceleri

Dans geceleri, derslerde öğrendiklerinizi sosyal bir ortamda pekiştirip, farklı kişilerle dans etme imkanı bulabileceğiniz eğlence mekanlarıdır. Tango gecelerimiz (Milonga) her cuma günü 21.00-01.00 arasında Antalya Tango'nun ferah ve şık ortamında dünyanın her yerinden ziyarete gelmiş olan dansçıları ağırlamaya devam ediyor.

Pratikler

Pratikler eğitmen ve asistanlar gözetiminde derslerde aklımıza takılan hareket ve dinamikleri, sormak istediklerinizi rahatlıkla sorup, diğer öğrencilerle pekiştirme imkanı bulduğunuz çalışma ortamlarıdır. Unutmayın, ne kadar çok dans ederseniz, dansınızı o kadar geliştirirsiniz. 

bottom of page