top of page

Hakkımızda

Dans, bizim için büyük bir tutku, bir yaşam biçimi... Bu tutkuyu sizlerle paylaşmak için, 2008 yılında stüdyomuzun kapılarını sizlere açtık. Dansın tüm branşlarını tanıtmak, sevdirmek ve yaygınlaştırmak, hem sosyal ve eğlenceli yüzünü hem de gelişimini ön plana çıkarmak misyonumuz oldu.

 

Yıllar boyunca Antalya Tango dostlukların kurulduğu, keyifli vakitlerin geçirildiği bir adres, buluşma mekanı haline geldi. Bugün de hiç kaybolmayan sevgi, saygı dolu ve sımsıcak ortamımızda sizlerle yola devam ediyoruz.

Güçlü eğitmen kadromuz  ile öğrencilerimize dansın ve sporun profesyonelleri ile çalışma imkanı sunarken aynı zamanda konforlu ve şık konsepti ile Biri 100 m2, diğeri 60 m2 büyüklüğünde 2 adet aynalı parke zemin, 4 metre yüksek tavan, ışıklandırma havalandırma sistemli, klimalı tam teknik donanımlı salonlarımız ile sizlere sıcak ve samimi bir ortam sağlıyoruz. 

 

Antalya Tango 'da dansa yeni başlayanlardan, profesyonel dansçılara her yaştan dans sever için bir program bulabilirsiniz. Grup dersleri, özel dersler, konulu seminerler, atölye çalışmaları, dans organizasyonları ve aktiviteleri ile her gün dansla iç içe, dopdoluyuz. 

Sizleri de aramıza görmekten mutluluk duyacağız...

 

Ekibimiz

Ekibimizle tanışın

Antalya tango dans arjantin tango

Gülşen Nalbantoğlu

Antalya tango dans arjantin tango

Emre Işıklıgil

Antalya tango dans arjantin tango

Gökçe Uysal

Antalya tango dans arjantin tango
Stüdyomuz

Stüdyomuz

Okulumuzun tüm stüdyolarında her türlü çalışmalarınız için kiralama yapabilirsiniz. Amaçlarınıza uygun Parke zemin, klima, ayna ve müzik ekipmanlarına sahip şık salonlarımızın müsaitlik saatleri ve daha fazla bilgi almak için en aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz.

bottom of page